Chata Šedivka

Už dlouhou dobu jsme měli sen mít objekt, který budeme pronajímat. Kdy budeme dělat něco, co nás baví a naplňuje. Tím myslím od úplného začátku až do konce.

Nějaký čas jsme chodili a hledali to pravé místo, kde bychom mohli něco vybudovat. Přitom jsme to měli tak blízko. Místo, ke kterému máme vztah už od dětství. Místo, kde jsme už i my trávili náš volný čas se svými kamarády a rodinou.

Jedná se o tuto chatu, chatu, kterou vlastnila moje babička. Byla postavena v roce 2001 a vlastně byla takřka nevyužitá. A tak si jen stála a pomalu chátrala. Než jsme se rozhodli, že ji dáme druhou šanci a opravíme ji.

Proč jsem již v úvodu psala od úplného začátku až do konce. To proto, že mám moc šikovného manžela, který sám celou tuto chatu zrekonstruoval a dal ji nynější podobu. Když myslím celou tak myslím opravdu celou, včetně výroby nábytku. Pokud Vás zajímá proměna celé chaty, můžete navštívit náš Instagram, kde naleznete foto celé rekonstrukce. 

Rekonstrukce trvala necelé dva roky a trávili jsme jí všechen svůj volný čas.

Ani Vám nebudu vyprávět, jak dlouho nám dalo vymyslet název pro naši chatu. '' Chata Šedivka''. Přitom tak jednoduché, chata i my jsme Šediví... 

 To by bylo na úvod asi vše a tak si přejeme, aby se Vám u nás moc líbilo a zamilovali jste si tohle místo stejně jako my.